НОВИНИ У СВІТІ 3D ДРУКУ

3D печать

Що таке 3D друк та для чого він потрібен?

3D друк – це процес виготовлення тривимірних об’єктів з цифрових 3D-моделей. Цей процес використовує пошарове нанесення матеріалів, таких як пластик, смола, метал, або навіть бетон, для створення об’ємних фігур.

3d печать

Друк з ELASTAN пластику: Переваги, недоліки та поради

ELASTAN пластик – це чудовий вибір для 3D друку, який пропонує ряд переваг, таких як еластичність, міцність та довговічність, що роблять його цінним матеріалом для широкого спектру застосувань.

PC пластик

Друк з PC пластику: Переваги, недоліки та поради

PC пластик – це міцний, жорсткий та стійкий до температур матеріал, який може використовуватися для створення широкого спектру виробів. Однак важливо знати про його недоліки та вживати заходів безпеки при роботі з ним.

PETG пластик

Друк з PETG пластику: Переваги, недоліки та поради

PETG пластик – це універсальний матеріал, який пропонує ряд переваг, таких як міцність, довговічність та екологічність. Його можна використовувати для створення широкого спектру виробів.

TPU пластик

Друк з TPU пластику: Переваги, недоліки та поради

TPU пластик – це чудовий вибір для 3D друку, який пропонує ряд переваг, таких як гнучкість, міцність та довговічність.

PLA пластик

Друк з PLA пластику: Переваги, недоліки та поради

PLA пластик – це чудовий вибір для 3D друку, який пропонує ряд переваг, таких як екологічність, легкість друку та доступність.

ABS пластик

Друк з ABS пластику: Переваги, недоліки та поради

ABS пластик – це чудовий матеріал для 3D друку, який пропонує безліч переваг. Дотримуючись цих порад, ви можете успішно друкувати з ABS пластиком та створювати міцні, довговічні та красиві вироби.